Novojičínské dny 2025

V sobotu 6. září nás čekal koncert na Slavnostech města Nový Jičín. Letošní ročník se ovšem od minulých lišil. A to v nejednom směru. Jednalo se totiž o jubilejelní 30. ročník Novojičínských slavností, takže program byl opravdu nabitý. A také jsme nezpívali na hlavním stagi, jako ostatní ročníky, ale na stagi nad Bedskyským divadlem. Přesto se vás, našich podporovatelů, sešlo velké množství, za čož vám děkujeme. Zazněly různorodé písně, od Cantate Domino, přes Loch Lomond až po již tradiční předehru k opeře Lazebník sevillský. Budeme se na vás těšit na některém z dalších koncertů! Tak na viděnou!